Гінекологія

Гінекологія — напрямок медицини, що спеціалізується на виявленні та лікуванні захворювань внутрішніх статевих органів у жінок. Найкраще обладнання для гінекологічного огляду та діагностики, професійні лікарі та персонал – все для Вашого здоров’я!

Консультативні, діагностичні та маніпуляційні послуги гінеколога для жінок різного віку.

Первинна консультація лікаря-гінеколога 380,00 грн
Первинний прийом лікаря-гінеколога з кольпоскопією 450,00 грн
Повторна консультація лікаря-гінеколога 320,00 грн

Гінекологія – напрямок медицини, що спеціалізується на виявленні та лікуванні захворювань внутрішніх статевих органів у жінок. Лікар акушер-гінеколог з VV Clinic в Києві здійснює прийом пацієнтів, проводить діагностику стану здоров'я репродуктивної системи, виконує кольпоскопію, УЗД та інші маніпуляції, взяття матеріалу для лабораторних досліджень, призначає лікування. Лікарі клініки використовують сучасні методи лікування гінекологічних захворювань. Записатися на прийом до фахівців можна за телефоном або за допомогою сайту клініки. Крім гінеколога в клініці працюють лікарі різних напрямків: гастроентеролог, терапевт, отоларинголог, проктолог, пластичний хірург і інші фахівці.

Захворювання, лікуванням яких займається гінеколог:

 • доброякісні новоутворення яєчників, матки;
 • патології ендометрія;
 • патології шийки матки;
 • ЗПСШ;
 • гострі і хронічні запальні процеси;
 • клімактеричні порушення.

Обстеження у гінеколога необхідно за наявності у жінки наступних симптомів:

 • надмірно хворобливі менструації;
 • кровотечі;
 • складності із зачаттям;
 • біль під час або після статевого акту;
 • виділення, що відрізняються неприємним запахом;
 • свербіж, печіння у піхві;
 • біль в нижній частині живота;
 • неконтрольовані виділення сечі т.і.

Відвідувати кабінет гінеколога жінці необхідно навіть за відсутності будь-яких скарг на здоров'я. Для профілактики гінекологічних патологій до 30-35 років звертатися до фахівця потрібно не менше одного разу на рік. Після 35 років огляд рекомендований двічі на рік. Консультація гінеколога потрібна перед плануванням вагітності і для підтвердження факту вагітності, при підборі індивідуальних методів контрацепції, при захворюваннях ендокринної системи або хворобах молочної залози.

Прийом фахівця включає консультацію, з'ясування скарг пацієнта, призначення лабораторних досліджень, профілактичний огляд. Для діагностики лікар використовує інструментальні методи, серед яких УЗД органів малого таза, кольпоскопія. За результатами досліджень призначається лікування. У компетенції лікаря клініки введення і видалення внутрішньоматкових контрацептивів, отримання мазків, радіохірургічне лікування, хімічна коагуляція шийки матки і т.і.

Медичний центр “VV Clinic” оснащений сучасним обладнанням, тут же пацієнт може зробити всі необхідні аналізи. Клініка зручно розташована, її послуги відповідають високому рівню медичного обслуговування.

В які дні циклу іти до лікаря?Для звернення до лікаря не існує «непристойних» днів. Ваше здоров'я - найголовніше!
Як часто потрібно проходити огляд?Після 35 років жінка обов'язково має проходити огляд у гінеколога 2 рази на рік. До 35 років - щонайменше 1 раз на рік.
Які симптоми свідчать про необхідність візиту?Негайно звертайтеся до лікаря при: болях внизу живота, в попереку або в молочних залозах; при істотному підвищенні температури, а також якщо не дуже висока температура тримається тривалий час; при слабкості, запамороченні та інших захворюваннях; якщо менструальні виділення змінили склад, колір або запах; при спалаху герпесу або грибкової інфекції, при появі підозрілої висипання, подразнення, печіння і нестерпного свербежу; при сильному кровотечі; якщо виділення не припиняються більше 7 днів.

Записатися на консультацію

Візит до гінеколога є важливою складовою частиною підтримки та збереження жіночого здоров'я. Не відклайдайте його!