Проктологія

Висококваліфіковані проктологи нашої клініки нададуть вам найкращу анонімну допомогу у вирішенні проктологічних проблем.

Діагностика та лікування проктологічних хвороб в клініці VV.


Первинна консультація лікаря-проктолога розширена (огляд з використанням ректального дзеркала, пальцеве дослідження) 340,00 грн
Повторна консультація лікаря-проктолога 300,00
Маніпуляції та оперативна проктологія

Проктологічні захворювання делікатні, але не терплять зволікань.

Що лікує проктолог?Лікар займається діагностикою, лікуванням, дослідженням і розробкою заходів по профілактиці захворювань прямої кишки, всіх відділів ободової кишки і прилеглих до них відділів.
Підготовка до консультації проктологаЗапланований візит до лікаря має бути не пізніше, ніж за 1-2 години після клізми - або клізма водою («з грілки») або препаратом «Нормакол».
Вам потрібно обстеження, якщо у вас:довгий час спостерігається діарея або навпаки — закреп; неприємні відчуття або сильний біль в анальної області або близько; нетримання кишки (орган перестав бути еластичним і іноді просто на просто “випадає”); після того, як ви сходили “по великому” є сліди зайвої крові; різні нехарактерні виділення з самого ануса; подразнення, свербіж, зайві виділення гною, неприємні відчуття (наче в анальної області знаходиться чужорідної предмет) або почервоніння м’яких тканин; пронос; подразнення слизової оболонки кишки.

Записатися на консультацію

Не втрачайте безцінний час - запишіться на консультацію вже зараз.