Ультразвукова діагностика

Ультразвукове дослідження – найпопулярніший вид медичної візуалізації і ефективний метод діагностики багатьох патологій.

Запис

Ефективна діагностика сучасним обладнанням - це УЗД в VV clinic

Ультразвукове дослідження внутрішніх органів широко застосовується в діагностиці різних патологічних станів. Це найбільш простий і доступний метод візуалізації внутрішніх органів і тканин, який дає можливість фахівцеві виявити захворювання. УЗД виконує лікар, який пройшов спеціалізацію. Протипоказань для виконання дослідження немає, методика застосовується для виявлення патології, в тому числі під час вагітності. Ультразвук не володіє променевим навантаженням, його можна застосовувати безліч разів, що ефективно для відстеження динаміки захворювання.

Ознайомитись з цінами на ультразвукову діагностику можна за посиланням.

Область клінічного застосування УЗД велика, дослідження підходить для вивчення:

  • стану печінки, нирок, селезінки, жовчного міхура, заочеревинного простору;
  • судинних структур, лімфатичних вузлів;
  • сечового міхура, репродуктивних органів чоловіків і жінок;
  • роботи серця;
  • стану шлунково-кишкового тракту;
  • щитовидної залози;
  • молочної залози;
  • оцінки стану плода під час вагітності;
  • внутрішньочерепних структур у новонароджених дітей до закриття тім’ячка.

Ультразвук дозволяє виявити камені, кісти, новоутворення, чужорідні тіла, виміряти параметри внутрішніх органів, діаметр судин і розрахувати швидкість кровотоку. Під час вагітності за допомогою УЗД лікар виявляє різні порушення і патології, оцінює розвиток плода, його основні параметри, допомагає обрати тактику пологів і т.д.

Ультразвукова діагностика безпечна, не має побічних ефектів. Велика частина досліджень не вимагає спеціальної підготовки. Дослідження внутрішніх органів черевної порожнини і шлунково-кишкового тракту здійснюється натщесерце. Абдомінальне УЗД органів малого таза у жінок виконується при повному сечовому міхурі. УЗД судин (дуплексне сканування) дозволяє лікарям оцінити патологічний процес кровотоку, виявити функціональні та органічні порушення. За результатами УЗД призначається консультація профільних фахівців. Дослідження може призначатися кілька разів в процесі лікування, щоб лікар стежив за його ефективністю.

Пройти ультразвукову діагностику на сучасному обладнанні можливо в медичному центрі VV Clinic в Києві. Щоб записатися на УЗД в Києві, необхідно зв'язатися з співробітниками по телефону або через сайт. Персонал клініки відповість на всі питання про підготовку до досліджень, допоможе вибрати зручний час, проконсультує про вартість УЗД. Крім УЗ-діагностики, клініка пропонує інші медичні послуги, серед яких консультації фахівців (гінеколога, ортопеда-травматолога, терапевта, ЛОРа, проктолога та інших), лабораторні дослідження будь-якої складності, медичні маніпуляції, хірургічні операції.

УЗД - найпошириніша і найдоступніша діагностика широкого спектру захворювань.

Коли іти на УЗД?За призначенням лікаря. Інакше можна змарнувати час та гроші. Окрема ситуація - коли ви маєте спостерігати за динамікою процесів - знову ж таки за рекомендацією лікаря.
Чи шкідливе УЗД? Прилад генерує високочастотні звукові хвилі, а не якісь інші «шкідливі» промені.
Чи потрібна підготовка до УЗД?Більшість обстежень підготовки не потребує, але є перелік таких, перед якими підготовка обов'язкова - вас проконсультує під час запису наш адміністратор.

Записатися на консультацію

УЗД не є шкідливою, не потребує письмового скерування, то ж записуйтеся на діагностику і потім не забудьте проконсультуватися з лікарем! УЗД діагност видає заключення, але не призначає лікування!