Пластична хірургія: сучасні тенденції та міфи

Пластична хірургія: сучасні тенденції та міфи

Пластична хірургія, як і інші галузі медицини, орієнтовані на красу, схильна до впливу модних тенденцій. З року в рік змінюється мода, а разом з нею змінюються параметри краси. Наприклад, сьогодні вже не в фаворі занадто великі груди з імплантами. Більш привабливими є жіночі груди середнього розміру, природні. І тому підвищується попит на корекцію форми і розмірів грудей. Підвищеним попитом завжди користуються операції, що зберігають молодість, такі як підтяжка обличчя і шиї, уколи ботокса, плазмоліфтінг, лазерний термоліз, видалення грудок Біша, блефаропластика, абдомінопластика, інтимне лазерне омолодження.

Класична ліпосакція вже не так популярна, як раніше. Сьогодні на перший план виходить ліпомоделювання — одночасна корекція грудей, лінії талії, сідниць. Мода не стоїть на місці і пластична хірургія теж.

Але не потрібно забувати, що пластична хірургія – це не просто бездумне копіювання однакових шаблонів краси. Це, в першу чергу, медицина, вона повинна бути безпечною. Основне завдання пластичного хірурга – турбота про здоров’я пацієнта, тому будь-яка навіть невелика процедура вимагає попередньої підготовки і проведення лабораторних досліджень.

До сих пір в цій області існують міфи, розвіяти які допоможе пластичний хірург, лікар клініки VV Clinic в Києві.

Чи можна годувати грудьми після операції по збільшенню розмірів грудей за допомогою імплантів? Фахівці за допомогою наукових досліджень вже довели, що це міф. Якщо не використовувати занадто великі імплантати, то їх наявність ніяк не впливає на здатність жінки до грудного вигодовування. І в грудному молоці не встановлені хімічні частинки грудних імплантів.

Видалення грудочок Біша гарантує 100% приголомшливий ефект в корекції овалу обличчя? У цьому питанні немає гарантованих результатів. Усе дуже індивідуально і залежить від ряду факторів. Операція досить проста, але і вона має свої показання та протипоказання, підходить не всім. Перед тим, як лягти під ніж хірурга, необхідна попередня консультація.

Чи можна робити блефаропластику до 30 років? І в цьому питанні немає однозначної відповіді, кінцевий результат багато в чому залежить від вихідних даних, індивідуальних особливостей пацієнта. Пластика вік не позбавить від мімічних зморшок, але допоможе позбутися від мішків під очима, усуває обвисання шкіри навколо очей.

Чи можна зробити абдомінопластику альтернативою спортзалу? Хірургічна корекція фігури разом з ліпосакції не створять гарний рельєф тіла. Адже м’язам необхідний тонус і постійне навантаження. А це можливо тільки при регулярних заняттях і правильному режимі харчування. Пластична операція виправить деякі косметичні недоліки, але підтримувати ідеальну форму доведеться самостійно.

Пластична хірургія – тільки для жінок? Ще один міф, який поступово відходить у минуле. Чоловікам теж необхідні втручання, що зберігають естетичну привабливість і молодість. Індустрія, орієнтована переважно на жінок, все більше привертає і чоловіків теж.

Найбільш популярні сьогодні косметичні пластичні процедури, підтяжка обличчя, зміни форми і розмірів грудей, пластику живота, вік, носа, вушних раковин, ліпосакція, омолоджуючі процедури. Щоб отримати очікуваний ефект і не зіпсувати собі здоров’я, потрібно правильно вибрати фахівця і клініку. Але лікарі не рекомендують бездумно гнатися за модою, накачувати губи і робити всім бебі-фейс. Важливо піклуватися про своє тіло, підходити до вибору косметичних процедур вдумливо, ретельно вибираючи фахівця. Тільки зважений підхід і високу майстерність пластичного хірурга наблизять пацієнта з його ідеалу.

Статтю підготувала пластичний хірург Кара-Казарян Арміне Арменаківна

Ціни