Пластика грудей влітку 2022 року – саме час!

Мабуть, немає такої жінки, яка б не мріяла про ідеальні груди. Проте для дуже багатьох постає актуальне питання - як зберегти або зробити свої груди красивими і привабливими? На щастя є проста відповідь – звернутися по допомогу в МЦ «ВВ Клініка».

Це медичний центр, в якому фахівці мають максимально високий рівень професіоналізму, дотримуються світових стандартів, працюють згідно з існуючими протоколами роботи. Кожна операція виконується з використанням інноваційних технологій і найсучаснішого обладнання. Мамопластика в Києві може бути доступною. Про це можна дізнатися на безкоштовній консультації у спеціаліста.

І зараз саме час це зробити – адже влітку 2022 року в МЦ "ВВ Клініка" діє суперакція на мамопластику, ціна якої становить лише від 2200 євро!

Для чого потрібна пластика грудей?

Ця комплексна операція проводиться як за медичними показаннями, так і за бажанням пацієнтки з естетичною метою. Мамопластика допомагає:

  • усунути асиметрію;
  • збільшити або зменшити розмір молочних залоз;
  • прибрати виражений птоз, атрофію, які викликані різкими коливаннями ваги, грудним вигодовуванням, віковими змінами;
  • створити «нові» груди після травми чи мастектомії.

Залежно від цілі виділяють різні види мамопластики. Естетичну обирають, коли пацієнтка бажає збільшити розмір грудей, скорегувати їх форму. Редукційну мамопластику (зменшення грудей) рекомендують тим, хто страждає від макромастії та хоче позбутися дискомфорту через великі розміри. Якщо внаслідок значного обвисання молочних залоз втрачається краса і гармонійність зовнішності, роблять мастопексію (підтяжку).

Протипоказання для проведення мамопластики

Перед операцією лікар обов'язково збирає анамнез і призначає обстеження, щоб унеможливити будь-які обмеження та ризики для здоров'я. До абсолютних протипоказань належать:

  • хронічні захворювання (в стадії загострення);
  • онкологічні патології будь-якої локалізації (дозволяється проводити реконструкцію грудей після мастектомії при раку молочної залози);
  • цукровий діабет, ВІЛ, гепатит С;
  • психічні порушення та інше.

Вік до 18, вагітність, лактація – це причини відкласти хірургічне втручання на потім. Операція не проводиться і в тому випадку, коли в зоні розрізів є пошкоджена шкіра або гнійні ураження.

Як проходить процес мамопластики?

Спочатку лікар на консультації знайомиться з пацієнткою та її історією, визначає показання до операції, складність і тривалість оперативного втручання, підраховує остаточну вартість. Якщо медичних показань немає, обов’язково рекомендована консультація с психологом.

Потім проводиться збір даних для визначення протипоказань, призначаються аналізи (загальноклінічні, коагулограма, інші необхідні дослідження), кардіограма, флюорографія, УЗД молочної залози тощо.

Пластика грудей проводиться під загальним наркозом, операція може тривати від 30 хвилин до 2-3 годин. Реабілітація після хірургічного втручання триває до 6 тижнів. Термін залежить від складності операції та індивідуальних особливостей організму.

Важливо! Лікарі медичного центру ретельно контролюють кожен етап мамопластики, враховують найменші зміни, щоб запобігти ускладненням і полегшити період реабілітації. Першу добу після втручання за пацієнтом спостерігає медичний персонал. Якщо відновлення проходить нормально, клієнта виписують додому, надаючи детальні усні та письмові рекомендації.

Сьогодні вже нікого не дивує візит до пластичного хірурга. Якщо все частіше виникає бажання покращити свою зовнішність, рекомендуємо якнайшвидше звернутися до фахівців МЦ «ВВ Клініка». Наші професіонали завжди готові реалізувати жіночі (та й чоловічі) мрії про ідеальні груди!

Записатися на безкоштовну консультацію до пластичного хірурга?

 

Ціни