Кінець фільму: 5 проблем вашого життя, в яких винна порнографія

Кінець фільму: 5 проблем вашого життя, в яких винна порнографія

Аудиторія фільмів для дорослих з кожним роком неухильно зростає. Згідно зі статистикою, опублікованою на сайті PornHub, в 2019 році число відвідувачів порносайтів збільшилося на 9 млрд в порівнянні з 2018 роком. Наукові діячі не простежують зв’язок між збільшенням любителів «полунички» з погіршенням психоемоційного, фізичного стану людей.

Все ж деякі дослідження говорять про протилежне, а саме непрямий негативний вплив порнофільмів на самопочуття людини. Чим же небезпечні фільми для дорослих?

Незахищений секс

Хто, хоча б, один раз відвідував порно сайт, звертав увагу на відсутність засобів контрацепції в учасників любовних сцен. У 2014 році були проведені дослідження, які показали використання презерватива в порносценах лише в 2% випадків. Внаслідок цього, у глядачів може сформуватися неправильне уявлення про секс, тобто незахищена інтимна близькість для них буде вважатися нормою.

У 2018 році американські дослідження також підтвердили цей взаємозв’язок. Згідно з опитуваннями, люди, які часто переглядають «полуничку», значно рідше використовують презерватив під час сексу.

Важливо пам’ятати, що група захворювань, які передаються при інтимній близькості, велика. У неї входять так звані «венеричні» хвороби — гонорея, сифіліс, СНІД, генітальний герпес, а також трихомоніаз. Не варто забувати про ризик інфікування вірусами гепатиту.

Після відкриття вірусу імунодефіциту людини за 4 роки в Америці померло близько 30 акторів порнофільмів. Незважаючи на обов’язкові регулярні обстеження партнерів таких фільмів, захворюваність інфекційними хворобами неухильно зростає.

Після чергового спалаху захворюваності в 2004 році продюсери «полунички» вирішили провести реформу, через що втратили третю частину аудиторії (при 7-мільярдному річному обороті).

Агресія, насильство

Дослідження 2010 року, проведені в Арканзасі, показали, що в 88% фільмів було присутнє фізичне насильство, в половині випадків — вербальна агресія. Для цього аналізувались 50 найбільш популярних фільмів, 304 порнографічних сцен.

Агресія проявлялася по відношенню до жінок, які при цьому висловлювали неземне задоволення. Звичайно, наукових досліджень в цій області немає, адже перегляд подібних фільмів зовсім не означає, що людина буде так чинити зі своїм партнером в реальному житті.

У більшості випадків в порносценах демонструється домінування чоловіків над жінками, що поступово переходить в наше життя. Це ставить під загрозу відносини між людьми, робить таку владну поведінку чоловіків нормою.

Уявні стандарти сексуальності

Порнографія стала причиною формування помилкових ідеалів статевих партнерів. Ідеальне сексуальне тіло стає обов’язковим для людей, що підштовхує їх до пластичних операцій. Жінки прагнуть збільшити груди, сідниці, зробити більш тонкою талію. Чоловіки вдаються до послуг пластичного хірурга для збільшення геніталій. Незадоволення своїм сексуальним партнером стає частою причиною розлучень.

Стереотипи поведінки при інтимній близькості

Шаблони поведінки під час сексу у фільмах часто не збігаються з реальними бажаннями партнерів, проте вони бояться в цьому зізнатися один одному і продовжують копіювати порносцени. Жінки вважають нормою голосно кричати в ліжку, а чоловіки — зображати з себе брутального самця.

Бажання відповідати порноакторам призводить до появи комплексів, невпевненості в собі і сексуальної незадоволеності. Справжній секс — це процес не тільки тілесної взаємодії, але і вербальної. Не часто в «полунички» зустрінеш довгі ласки, флірт, розмови. У фільмах все відбувається за сценарієм, нікому не важливий комфорт і бажання партнерів.

Еректильні порушення

Багато чоловіків, захоплюючись порнофільмами, помічають появу еректильної дисфункції. Подібний зв’язок відзначають і деякі дослідники.

Карл Форест, який обіймає посаду голови товариства андрологів в Італії, стверджує, що 70% молодих чоловіків, у яких були діагностовані різні еректильні розлади, вказували на своє захоплення «полуничкою».

У 2013 році були опубліковані відомості про те, що більше 25% чоловіків з сексуальними порушеннями молодше 40 років. У Швейцарії чоловіки 18-25 років також відзначали певні еректильні розлади, які розвивалися після перегляду порнофільмів протягом багатьох років.

Ціни