Чому краще робити пластичні операції взимку?

Чому краще робити пластичні операції взимку?

Зовнішній вигляд людини істотно впливає на його самооцінку, моральний стан, а також може стати провідним фактором при виборі професії. У наш час естетична медицина пропонує широкий спектр послуг з удосконалення зовнішності, що дозволяє кожному з нас виглядати саме так, як хочемо. Для багатьох людей позбавлення від вроджених вад, набутих дефектів може стати квитком у нове життя.

Бажання кожної жінки — як можна довше залишатися молодою, привабливою і бажаною. У зв’язку з цим найбільш затребуваною пластичною операцією є маммопластика, яка дає можливість змінити розмір, форму молочних залоз. Крім того, до числа частих втручань відноситься блефаропластика, отопластика, ринопластика, тобто операції на видимих ​​ділянках тіла, особливо на обличчі.

Існує така думка лікарів, що хірургічні втручання, в тому числі пластичні операції, краще проводити в зимовий період. Справа в тому, що в холодну пору року є значно менший ризик розвитку післяопераційних ускладнень.

Розберемо на прикладах.

Одним з важливих умов реабілітаційного періоду після маммопластики є використання компресійної білизни. Жінці рекомендується носити спеціальний корсет протягом 2-х місяців або навіть більше (в залежності від рекомендацій лікаря). У перший час корсет забороняється знімати навіть вночі. Він необхідний для фіксації імплантатів, щоб уникнути їх зміщення, зменшення набряклості тканин, попередження лімфостазу і розходження швів. Влітку не завжди комфортно носити щільний корсет, нехай навіть він зшитий з «дихаючої» тканини. У жінки спостерігається підвищена пітливість, з’являється свербіж, дискомфорт. При активних заняттях корсет може натирати. Все це сприяє посиленому розмноженню бактерій в погано провітрюваних місцях, що може уповільнити загоєння післяопераційного рубця.
Якщо розглядати ринопластику, то післяопераційний період вимагає обмеження часу проведення під відкритими променями сонця. З одного боку влітку складно уникнути контакту з сонцем, з іншого — знову ж дискомфорт і пітливість шкіри під пов’язками. Крім того, варто зауважити, що після хірургічного втручання деякий проміжок часу людині доведеться дихати через рот (що пов’язано з набряком тканин носа). Влітку повітря більш забруднене пилом в порівнянні із зимовим періодом, тому ризик проникнення інфекції в дихальні шляхи значно вище.

В післяопераційному періоді можуть розвиватися такі ускладнення, як:

  • набряклість тканин, яка зазвичай значно більше в жарку пору;
  • кровотечі, пов’язані з підвищеним тиском (гіпертонічний криз здебільшого зустрічаються влітку);
  • інфекційне зараження тканин, так як для бактерій найкраще середовище для розмноження — це тепло з підвищеною вологістю, якою шкіра людини є в спеку.

Ще однією причиною для проведення операції взимку є бажання людей подорожувати влітку по екзотичним країнам. На відпочинку пацієнти можуть не виконувати всі рекомендації лікаря, що також може призвести до ускладнень в реабілітаційному періоді. До того ж досить непоганим новорічним подарунком може стати пластична операція, після якої життя людини може початися з чистого аркуша.

Фахівці медичного центру “ВВ КЛІНІКА” надають кваліфіковану допомогу в проведенні пластичних операцій на високому рівні. Досвідчені лікарі в своїй практиці використовують сучасні методики, якісні матеріали, що дозволяє отримати бажаний результат, максимально знизити ризик післяопераційних ускладнень.

Повне обстеження пацієнта перед хірургічним втручанням проводиться з метою виявлення протипоказань, які можуть ускладнити перебіг, як самої операції, так і реабілітаційного періоду. На консультації пластичний хірург проводить огляд, відповідає на всі питання, що цікавлять пацієнта, і складає план щодо вдосконалення його зовнішнього вигляду.

Звернутися до фахівців клініки можна для корекції вроджених дефектів, боротьби з віковими змінами, а також створення ідеальних форм тіла. До компетенції пластичного хірурга входить проведення операції на обличчі (ринопластика, блефаропластика), молочних залозах, ліпосакція, підтяжка живота і інші хірургічні втручання.

Статтю підготувала пластичний хірург Кара-Казарян Арміне Арменаківна

Ціни