Операція на грудях: 9 фактів, про які потрібно знати заздалегідь

Операція на грудях: 9 фактів, про які потрібно знати заздалегідь

Мамопластика – поширене в наш час хірургічне втручання, яке проводиться на молочних залозах з метою корекції їх розміру, форми. Перед тим, як зважитися на операцію, рекомендуємо знати певні деталі.

  1. Щоб отримати бажаний результат, насамперед слід правильно обрати спеціаліста. Пластичний хірург повинен приділяти увагу кожному пацієнту, спокійно відповідати на питання, знаходити індивідуальний підхід, контролювати перебіг післяопераційного періоду, вміти докладно пояснювати особливості операції та попереджати про можливі наслідки та ризики. Крім того, хірург повинен мати достатній досвід роботи, щоб уникнути розвитку ускладнень і впоратися з усіма складнощами, які можуть виникнути під час операції.
  2. Пацієнтки перед мамопластикою повинні враховувати вартість хірургічного втручання, в середньому вона становить 4-7 тисяч доларів. Ціна залежить від клініки, обраних імплантатів, а також обсягу передопераційного обстеження і перебігу післяопераційного періоду.
  3. Особливу увагу слід звернути на виробника імплантатів, адже від цього залежить не тільки зовнішній вигляд молочних залоз після операції, але й здоров’я пацієнтки в цілому. Питання про якість імплантатів можна задати до пластичного хірурга під час консультації.
  4. Обмеженням для проведення мамопластики можуть стати супутні захворювання, які можуть збільшити ризик виникнення ускладнень як під час хірургічного втручання, так і після нього. До протипоказань відносяться порушення згортання крові, аутоімунні хвороби, гострий інфекційний процес, важка ниркова, серцево-судинна недостатність. До тимчасових протипоказань відноситься період лактації, вагітність.
  5. Не варто забувати про можливі ускладнення анестезії, в тому числі алергічного характеру на використовувані препарати. Щоб максимально знизити ризик виникнення небажаних наслідків, анестезіолог у підготовчому періоді проводить ретельний огляд пацієнтки, призначає необхідні обстеження і дає рекомендації.
  6. Тривалість хірургічного втручання може досягати 4-6 годин, що залежить від стану шкіри пацієнтки, анатомічних особливостей її організму, віку жінки і майстерності пластичного хірурга.
  7. Ускладнення маммопластики зустрічаються рідко, однак про них слід пам’ятати. Йдеться про кровотечу, гнійне запалення, капсульну контрактуру, скупчення рідини в тканинах.
  8. Результат операції також багато в чому залежить від самої пацієнтки, адже вона повинна суворо дотримуватися лікарських рекомендацій в реабілітаційному періоді. Вони стосуються фізичної активності, інтимної близькості, відвідування сауни, харчування і шкідливих звичок. Особливе значення має компресійна білизна, яку необхідно носити від 2-х до 5-ти місяців. Відмова від неї може призвести до зміщення імплантатів, опущення грудей, асиметрії залоз.
  9. Жінки повинні пам’ятати, що кінцевий результат мамопластики можна буде оцінити приблизно через півроку. Цей час необхідний для загоєння тканин, щільної фіксації імплантатів, відновлення чутливості сосків.

Безумовно, будь-яка операція – це ризик, однак пластичні хірурги медичного центру “ВВ Клініка” мають все необхідне, щоб досягти бажаного результату операції та попередити розвиток ускладнень. Клініка оснащена висококласним обладнанням, для проведення хірургічного втручання використовуються інноваційні технології, а стан пацієнтки під час операції строго контролюється комплексом моніторингової апаратури. Привітний колектив, кваліфіковані спеціалісти і комфортні умови перебування в медичному центрі дозволять задовольнити бажання навіть самої вимогливої ​​пацієнтки.

Статтю підготувала пластичний хірург Кара-Казарян Арміне Арменаківна

Ціни