Чи можна виправити сумний погляд

Чи можна виправити "сумний погляд"

Даруємо 25% знижки на блефаропластику за підписку на наші сторінки у соцмережах: Facebook та Instagram.

Акція діє до 30 жовтня. Встигніть скористатись нашою пропозицією!

Шкіра повік вважається найбільш вразливою для вікових змін. В’ялість шкіри верхніх і нижніх повік, її провисання, гусячі лапки та мімічні зморшки поступово починають проявлятися після 30-35 років. З віком зміни стають все помітніше, повіки поступово опускаються, погляд набуває характерного “сумного” виду. Щоб цього уникнути, фахівці рекомендують використовувати різні омолоджувальні процедури аж до хірургічного втручання.

Блефаропластика — хірургічна операція, що являє собою підтяжку шкіри верхньої або нижньої повіки, яка виконується в естетичних або медичних цілях, а також для омолодження. Під час операції підтягується обвисла шкіра, усуваються характерні мішки під очима, жирові грижі. Крім естетичної складової блефаропластика використовується для лікування вроджених або придбаних захворювань повік, видалення новоутворень, зміцнення сполучного апарату і м’язів повік. Мімічні зморшки, які утворюються в куточках очей, блефаропластика не усуває. Для цих цілей використовуються інші види косметологічних процедур.

Блефаропластика призначається пацієнтам, коли значно обвисла шкіра верхніх або нижніх повік, утворилися зморшки. Таке оперативне втручання обмежується тільки областю повік, виконується за допомогою місцевої, рідше загальної анестезії. Лікар робить точні розрізи так, щоб післяопераційний рубець був локалізований у природних складках шкіри. Надлишки шкіри та жирової тканини при цьому видаляються. Тривалість операції залежить від складності виконуваних робіт, займає від 25 до 90 хвилин.

Відразу після операції накладається туга пов’язка, зняти яку можна через кілька годин. Шви знімаються на 3-7 добу. Сліди після операції та синці іноді зберігаються на обличчі до 30 днів. Під час реабілітації треба утримуватися від активних фізичних навантажень. На вулиці краще використовувати сонцезахисні окуляри, наносити гіпоалергенну косметику. Всі необхідні рекомендації про реабілітацію пацієнт отримує на огляді у лікаря і може виконувати їх самостійно. Операція проводиться амбулаторно, не вимагає тривалого перебування пацієнта в лікарні.

Омолоджувальний ефект після блефаропластики триває кілька років. Згодом шкіра все одно втрачає еластичність, тому пізніше операцію можна повторити, але бажано не більше трьох разів. Як і будь-яка медична процедура, блефаропластика має ряд протипоказань:

  • важкі хвороби серцево-судинної системи;
  • захворювання крові;
  • цукровий діабет;
  • захворювання щитоподібної залози;
  • захворювання шкіри в області проведення операції;
  • наявність множинної рубцевої тканини в області нижніх і верхніх повік;
  • патології вилочкової залози.

Лікарі VV Clinic виконують блефаропластику й інші хірургічні операції. Для цього клініка оснащена за найсучаснішими стандартами: операційна, спеціалізоване обладнання та хірурги високої кваліфікації забезпечують пацієнтам високий рівень медичної допомоги.

Статтю підготувала пластичний хірург Кара-Казарян Арміне Арменаківна

Ціни