Карпова Оксана Вадимівна

Карпова Оксана Вадимівна

Лікар-гінеколог

Лікар веде прийом у відділенні за адресою:

м. Київ, вул. Урлівська 8.

Освіта

Закінчила Донецький Національний Медичний Університет ім.М. Горького 2012р.

Курси

Взяла участь у роботі практичного симуляційного майстер-класу «Профілактика передчасних пологів, нейрохірургічна корекція ІЦН, консервативне лікування генітального пролапсу. Використання песаріїв в акушерсько-гінекологічній практиці. Реабілітація після пологів» 2018р.

Успішно пройшла навчальний семінар «Підвищення спроможності медичних працівників в наданні послуг з репродуктивного здоров’я у випадках гендерного насильства» 2018 р.

Брала участь у науково-практичної конференції «Код жінки, або гормональна рівновага. Як гормони впливають на наше життя» 2018р., семінарі «Актуальні питання діагностики, профілактики та лікування захворювань щитоподібної та прищитоподібної залоз в умовах дії негативних чинників довкілля» 2020р.

Успішно пройшла навчання за онлайн-програмою «Клінічне кодування хвороб та інтервенцій в Українській системі ДСГ» 2020р.

Брала участь у науково-практичної онлайн конференції «Чоловіче здоров’я. Репродукція» 2021р.

Брала участь у роботі фахової школи «Проблема подолання інфекцій у жінок репродуктивного віку: швидка атака або довга облога» 2021р.

Успішно закінчила тематичні курси на базі ДонНМУ, кафедра акушерства та гінекології ТУ «Невідкладні стани в акушерстві та гінекології» 2020р., ТУ «Оперативне акушерство та гінекологія» 2021р.

Послуги, які надає лікар

Надає кваліфіковану медичну допомогу, використовуючи сучасні методи профілактики, діагностики, лікування і реабілітації, дозволені для застосування в медичній практиці.

  • Проведення гінекологічного прийому;
  • Взяття загальних мазків ПЛР, онкоцитологію, ПАП тестів;
  • Введення і видалення внутрішньоматкових систем, також системи «Мірена»;
  • Підбір ефективного методу контрацепції;
  • Проведення розширеної кольпоскопії шийки матки;
  • Біопсія шийки матки;
  • Лікування дісплазії, ерозії шийки матки ДТК і радіохвильовим методами;
  • Лікування урогенітальних інфекцій, запальних захворювань органів малого таза, лейоміоми тіла матки, гормональних порушень, ендометріозу;
  • Профілактика менопаузальних і перименопаузального порушень.

 

Ціни