Ринопластика

Пластична операція по корекції форми носа

Це не тільки виправлення вроджених або придбаних деформацій носа, а також повне відновлення відсутнього носа.

Ринопластика – пластична операція по корекції форми носа. Така операція користується підвищеним попитом у пацієнтів, незадоволених своєю зовнішністю. Але ринопластика не тільки естетична операція, вона може призначатися за медичними рекомендаціями і поєднуватися з септопластика. Ринопластика має на увазі зміну форми кінчика носа, ніздрів, виправлення горбинки, зменшення або збільшення його розміру. Завдяки сучасним технологіям після оперативного втручання не залишається ніяких видимих ​​слідів, реабілітація та відновлення після операції не займає надто багато часу.

Акційна вартість процедури до 15 жовтня – 36 900 грн. З 16 жовтня ціна – 41 000 грн.

Медичний центр VV Clinic в Києві виконує різні пластичні операції, в тому числі ринопластику. Тут працюють кваліфіковані досвідчені лікарі, які виважено підходять до побажань пацієнтів, враховують всі супутні фактори, забезпечують високий рівень передопераційної підготовки. Показаннями до ринопластиці можуть бути:

  • дисгармонія пропорцій носа;
  • вроджені чи набуті деформації;
  • косметичні дефекти зовнішності;
  • проблеми носового дихання;
  • викривлення носової перегородки.

Результатом оперативного втручання буде гарний пропорційний ніс без будь-яких дефектів або деформацій.

Операція має ряд протипоказань:

  • вік до 18 років;
  • цукровий діабет;
  • вірусні або інфекційні захворювання;
  • порушення згортання крові;
  • хронічні патології внутрішніх органів.

Ринопластиці передує консультація у пластичного хірурга, ЛОРа, проведення лабораторних досліджень. Все це можна виконати в клініці. Ціна передопераційної підготовки включає проведення аналізів, виявлення протипоказань, моделювання кінцевого результату. Реабілітація після оперативного втручання становить приблизно 2-3 тижні. Прайс послуг представлений на сайті клініки. Одужання здійснюється під контролем фахівців.

Крім ринопластики клініка пропонує великий вибір послуг, в тому числі інші види пластичних операцій, консультації вузьких фахівців, лабораторні дослідження, УЗД. Ознайомитися з повним переліком послуг, дізнатися їх вартість можна на сайті або зв’язавшись по телефону з співробітниками клініки. Основні переваги клініки – високий рівень підготовки лікарів, комфортна обстановка, сучасне обладнання, великий вибір послуг, новітні технології. Звернувшись за консультацією в VV Clinic пацієнт отримує кваліфіковану медичну допомогу.