Підрозділи

Одна клініка – багато рішень

Завдяки широкому діапазону діагностичних послуг та аналізів, передовому обладнанню та команді досвідчених лікарів, ми є багатопрофільною клінікою з великою кількостю послуг – для вас!

Ультразвукова діагностика

Ультразвукове дослідження – найпопулярніший вид медичної візуалізації і ефективний метод діагностики багатьох патологій.

Неврологія

Неврологія — галузь медицини, що спеціалізується на вивчення механізмів і причин, що провокують розвиток патологій нервової системи. Неврологи клініки VVclinic (ВВ Клінік) нададуть вам найкращу

Кардіологія

Діагностика та лікування кардіологічних захворювань фахівцями високого рівня. Не зволікайте – серце потребує вашого піклування!

Терапія

Терапія — це розділ медицини, який вивчає внутрішні хвороби, а також методи їх профілактики та лікування. Фахівці клініки VVclinic (ВВ Клінік) нададуть вам найкращу терапевтичну

Пластична хірургія

Пластична хірургія – напрям медицини, спрямований на корекцію і естетичну реконструкцію окремих елементів людського тіла, виконану за допомогою хірургічних втручань.

Сімейна медицина

Сімейна медицина — комплекс наукових і практичних заходів, які спрямовані на турботу про здоров’я пацієнта незалежно від характеру його захворювання, стану органів і систем організму.


Запис до фахівця

Будьте впевнені, що незалежно від частини доби, коли ви залишаєте запит,  наш адміністратор зв'яжеться з вами та запропонує зручний для вас час прийому фахівця.


Запис