Пересадка волосся в МЦ "ВВ Клініка" (Київ)

Пересадка волосся в Києві в МЦ "ВВ Клініка" (Шулявка, Позняки) - методика FUE

Згідно зі статистичними даними, понад 70% чоловічого населення старше 35 років починають лисіти. Як вважають трихолог, що займаються цією проблемою, облисінню сприяють дві основні причини: гормональний збій і генетична схильність.

Коли гормони починають активно впливати на волосяну цибулину, вона втрачає свою силу і здатність до репродукції, в результаті волосся перестає рости. Якщо фактором алопеції є спадковість, то після досягнення 35-річного віку облисіння починає стрімко прогресувати. Але зараз в медицині існують сучасні й досить ефективні способи пересадки волосся в Києві, що дозволяють практично повністю позбавитися проблеми облисіння.

Пересадка волосся в Києві - методики

Пересадка волосся здійснюється в Києві й по всьому світу переважно двома методами, які прийняті в Міжнародному співтоваристві хірургії відновлення волосся (ISHRS):

 1. клаптевий (шовний) Follicular Unit Transplantation (FUT), цей спосіб ще називають STRIP. З потиличної частини пацієнта береться клапоть шкіри, з якого нарізаються графти з волосками, і пересаджують на облисілу частину голови. При цьому обов'язково враховується напрямок росту волосяного покриву. Оскільки при операції здійснюються надрізи, а площа втручання має пристойні розміри, цей метод вважається високо інвазивним.
 2. безшовний Follicular Unit Extraction (FUE). Ця операція з пересадки волосся в Києві є менш інвазивною і найбільш передовою методикою, яка застосовується в МЦ «ВВ Клініка», і яка кілька років тому стала по-справжньому революційною в галузі трансплантації волосся, показавши при цьому блискучі результати. При безшовному способі пересадки донорська зона не травмується, а волоски можна брати з будь-якої доступної частини тіла.

Вилучення донорських волосся проводиться за допомогою особливих інструментів, які завдають шкірі мінімальні пошкодження, загоюються за короткий термін. Тому пересадка волосся, а також ділянки бороди та брів цим методом максимально безпечна й не спричинює дискомфорту пацієнтові.

Переваги методики FUE при трансплантації волосся

Безшовний спосіб трансплантації волосся має безліч переваг:

 • після операції не потрібно накладати шви, отже, НЕ буде рубців;
 • нетривалий реабілітаційний період;
 • ускладнення після операції практично відсутні;
 • брати донорські волосся можна з будь-якої зони шкірного покриву;
 • волоски відмінно приживаються навіть на рубцевій тканині;
 • мінімальне нанесення травм донорській ділянці шкіри;
 • довічна гарантія того, що оброблена зона не облисіє повторно;
 • FUE застосовується для відновлення ділянки бороди, брів і вій;
 • після проведення операції з пересадки волосся в Києві та реабілітації воно нічим не відрізняються від природного і не пересадженого волосся.

Крім цього, відгуки про операцію трансплантації волосся свідчать, що після процедури пацієнт не відчуває болю, а під час операції не виникає таких побічних ефектів, як оніміння або кровотеча.

Підготовка до трансплантації волосся

Процедура, яка проводиться методом FUE, вимагає особливої підготовки пацієнта. Для цього необхідно:

 • Провести лабораторні дослідження сечі, крові (на ВІЛ, гепатит всіх видів, сифіліс та ін.), здати коагулограму. Якщо виникне необхідність, лікар може призначити здачу також інших аналізів.
 • За дві доби до пересадки волосся в Києві не можна вживати алкогольні напої.
 • За 7 днів до операції не вживати медикаментозні засоби, які погіршують згортання крові, такі, як аспірин або ліки, що мають протизапальні властивості.
 • За 14 днів до процедури перестати приймати засоби від облисіння (якщо були призначення).

Жінкам при підготовці до оперативного втручання призначається більша кількість досліджень і аналізів, оскільки причин облисіння у них значно більше, ніж у чоловіків.

 У мережі МЦ «ВВ Клініка» в Києві (Шулявка, Позняки / Осокорки) донорські волосся беруть з різних зон:

 • бороди і підборіддя;
 • спинної частини;
 • грудей;
 • гомілки;
 • потиличної частини;
 • плечей.

Операція з пересадки волосся в Києві проводиться з використанням сучасного обладнання та інструментарію лікарями вищої кваліфікації.

Етапи трансплантації волосся за методикою FUE

Безшовний спосіб відновлення волосся складається з наступних етапів:

1. Підготовка донорської зони. На цій ділянці волосся збривається тримерами до довжини 1-2 міліметра. Після цього хірург визначає кількість графтів, які необхідно взяти з 1 см² з таким розрахунком, щоб їх вистачило для пересадки, і щоб згодом збереглися густота й об'єм волосся в зоні їх вилучення.

2. Місцеве знеболювання. Використовуються певні лікарські препарати.

3. Вилучення графтів з донорської зони. Для цього лікар використовує спеціальний інструмент - панч, який має циліндричну форму, і за допомогою якого волосок разом з фолікулом вигвинчується за методом спіралі. Потім на донорську область накладають стерильну пов'язку, оброблену лікувальним засобом, який сприяє швидшому загоєнню мікроскопічних ранок, що утворюються в процесі виїмки графтів.

4. Підготовка ділянки облисіння для пересадки волосся в Києві. Використовуючи спеціальний інструментарій, хірург робить дуже маленькі отвори, в які потім будуть імплантуватися донорські волоски. Причому здійснюється це з урахуванням природного напрямку росту волосяного покриву і діаметра донорських волосся.

5. Трансплантація волосся методом FUE. За допомогою мікроскопічних пінцетів і по можливості швидко донорські волоски підсаджуються в приготовані отвори в зоні облисіння. Чим оперативніше відбудеться пересадка, тим краще і швидше приживуться волоски.

Пацієнт повинен пам'ятати, що операція може тривати від 3 до 6 годин, і здійснюється вона поетапно. У процесі втручання хірург може взяти короткочасну паузу для відпочинку.

Період реабілітації після пересадки волосся - відгуки

Після операції з пересадки волосся в Києві за методикою FUE на оброблену зону накладається пов'язка, яка знімається не раніше, ніж через 2-3 дні. Потім слід помити голову, бажано в тій же клініці, де проводилася трансплантація, позаяк про правильний догляд за волоссям може розповісти тільки фахівець.

Протягом 7 днів після оперативного втручання скоринки, які утворюються в місцях проколів (як у донорській зоні, так і на ділянці облисіння), відпадають самі собою.

Відгуки та спостереження свідчать, що зростання перших волосків з донорських фолікул починається не раніше, ніж через 2-3 місяці, а повністю побачити результат трансплантації можна тільки через 8-12 місяців.

Протипоказання до безшовної трансплантації волосся

Пересадка волосся в Києві за методом FUE не проводиться в наступних випадках:

 • у пацієнта діагностовано такі захворювання, як діабет, онкологія в будь-якій стадії, інфекційні хвороби в гострій формі (в тому числі й ті, які передаються статевим шляхом);
 • погане згортання крові;
 • вагітність і грудне вигодовування;
 • регулярно підвищується артеріальний тиск (гіпертонія);
 • у серцевому м'язі встановлений імплант;
 • алергія на знеболюючі засоби, що застосовуються для місцевої анестезії;
 • депресивний стан у важкій формі і психічні відхилення;
 • недостатній волосяний покрив для вилучення донорського матеріалу і подальшої трансплантації.

Крім цього, фахівці не радять здійснювати відновлення волосся, причому будь-яким з відомих методів, в юному і похилому у зрасте. Якщо пацієнту 18-20 років, то ефект від пересадки волосся згодом може зійти нанівець через те, що в цьому віці ще не сформувався малюнок алопеції. У літніх пацієнтів повільніше загоюються рани, чому істотно збільшується ризик того, що донорські волосся не приживуться.

Кінцевий результат операції з пересадки волосся в Києві залежить від сукупності декількох чинників: якісні показники графтів, точність виконання методики FUE, суворе дотримання пацієнтом усіх рекомендацій фахівця.

При будь-якій проблемі з випаданням волосся і облисінням слід звернутися в МЦ «ВВ Клініка», записавшись на прийом до трихолога або пластичного хірурга для розробки персонального лікувального плану.

Ціни

Ціна первинної консультації Безкоштовно
Ціна повторної консультації Безкоштовно
Назва послуги Ціна, грн
Пересадка волосся від 52 000,00