Ринопластика

Ринопластика - це пластична операція з корекції форми носа. Виправлення вроджених або набутих деформацій носа у жінок та чоловіків, а також повне відновлення відсутнього носа.

Ринопластика – пластична операція по корекції форми носа. Така операція користується підвищеним попитом у пацієнтів, незадоволених своєю зовнішністю. Але ринопластика не тільки естетична операція, вона може призначатися за медичними рекомендаціями і поєднуватися з септопластикою.

Пластика носа має на увазі зміну форми кінчика носа, ніздрів, виправлення горбинки, зменшення або збільшення його розміру. Завдяки сучасним технологіям після оперативного втручання не залишається ніяких видимих ​​слідів, реабілітація та відновлення після операції не займає надто багато часу.

Ринопластика в Києві: пластичні операції на носі

Медичний центр "ВВ Клініка" у Києві (Шулявка, Позняки) виконує різні пластичні операції, в тому числі ринопластику. Тут працюють кваліфіковані досвідчені лікарі, які виважено підходять до побажань пацієнтів, враховують всі супутні фактори, забезпечують високий рівень передопераційної підготовки. Показаннями до ринопластиці можуть бути:

  • дисгармонія пропорцій носа;
  • вроджені чи набуті деформації;
  • косметичні дефекти зовнішності;
  • проблеми носового дихання;
  • викривлення носової перегородки.

Результатом оперативного втручання буде гарний пропорційний ніс без будь-яких дефектів або деформацій!

Операція має ряд протипоказань:

  • вік до 18 років;
  • цукровий діабет;
  • вірусні або інфекційні захворювання;
  • порушення згортання крові;
  • хронічні патології внутрішніх органів.

Ринопластика або пластика носа: ціни (Київ)

Ринопластиці в Києві передує консультація у пластичного хірурга, ЛОРа, проведення лабораторних досліджень. Все це можна виконати в клініці. Ціна передопераційної підготовки включає проведення аналізів, виявлення протипоказань, моделювання кінцевого результату. Реабілітація після оперативного втручання становить приблизно 2-3 тижні. Прайс послуг представлений на сайті клініки. Одужання здійснюється під контролем фахівців.

Крім ринопластики, МЦ "ВВ Клініка" пропонує великий вибір послуг, в тому числі інші види пластичних операцій, консультації вузьких фахівців, лабораторні дослідження, УЗД. Ознайомитися з повним переліком послуг, дізнатися їхні ціни можна на сайті або зв’язавшись по телефону зі співробітниками клініки.

Основні переваги клініки – високий рівень підготовки лікарів, комфортна обстановка, сучасне обладнання, великий вибір послуг, новітні технології. Звернувшись по консультацію у МЦ "ВВ Клініка" в Києві, пацієнт отримує кваліфіковану медичну допомогу.

Ринопластика (Київ) - фото До і Після:

Ціни

Ціна первинної консультації Безкоштовно
Ціна повторної консультації Безкоштовно
Назва послуги Ціна, грн
Ринопластика (корекція форми носа-крила, кінчик) від 50 000,00