Самойленко Геннадій Євгенович

Самойленко Геннадій Євгенович

хірург, пластичний хірург
  • Доктор медичних наук, професор, хірург вищої категорії. Пластичний хірург естетичної, реконструктивної та відновної хірургії.
  • Завідувач кафедри хірургії, ендоскопії та реконструктивно-відновлювальної хірургії Донецького національного медичного університету.
  • Член президії Всеукраїнської Асоціації пластичних хірургів. Стажувався в Selly Oak University Hospital (Бірмінгем, Англія).
  • Асистент кафедри госпітальної хірургії, доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Донецького національного медичного університету ім. М. Горького.

ДОСВІД РОБОТИ ТА ОСВІТА

З 1986 по 1988 рр. – навчався в клінічній ординатурі з хірургії на кафедрі госпітальної хірургії ім. Богославського ДонМУ.
З 1988 по 2000 рр. працював в ОЦКЛ м.Донецька. У 1997 році стажувався в Selly Oak University Hospital (Бірмінгем, Англія) У 1998 році захистив кандидатську дисертацію
З 2000 року асистент кафедри госпітальної хірургії.
З 2003 року доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Донецького національного медичного університету ім. М. Горького.
В 2008 році захистив докторську дисертацію
З 2015 р завідувач кафедри хірургії №2 та урології.
З 2016 кафедра реорганізована в кафедру хірургії, ендоскопії та реконструктивно-відновлювальної хірургії.
З 2019 – провідний пластичний хірург Української Академії пластичної хірургії. Член президії Всеукраїнської Академії пластичних реконструктивних і естетичних хірургів., Професор кафедри пластичної хірургії в Київському медичному університеті.
Досвід хірургічної практики – більше 34 років.
Основні напрямки в роботі Самойленко:
  • реконструктивна відновна хірургія естетична пластична хірургія (абдомінопластика, ліпосакція, хірургія омолодження обличчя і шиї, пластика контурів фігури, пластика молочних залоз, липофилинг, ліпоскульптурування)
  • корекція рубців, малоінвазивні методики омолодження обличчя, малоінвазивні методики підтяжки тіла

За роки роботи, Геннадій Самойленко провів сотні успішних операцій, має сотні позитивних відгуків від клієнтів.

Запис