Лечение отита

Записуйтеся на попередню консультацію до висококваліфікованих фахівців із МЦ “ВВ Клініка” для лікування отиту в Києві.

Болить вухо і з нього йдуть виділення? Це перші признаки отиту! Отит виникає на фоні інфекційного, механічного або іншого ураження вуха. Запалення вуха може виникнути у будь-якого, але найчастіше його діагностують у дітей. Перші симптоми отиту - сильна головна біль, мігрень, виділення з вуха та підвищення температури. При перших ознаках захворювання рекомендуємо звернутися до МЦ “ВВ Клініка” - це якісне лікування отиту в Києві.

Лікування отиту у МЦ “ВВ Клініка”

Якщо отит не лікувати вчасно, то він призводить до ускладнень:

 • Параліч лицьового нерва
 • Глухота
 • Енцефаліт
 • Менінгіт
 • Запалення скроневої кістки

Щоб уникнути ускладнень, отит варто лікувати під наглядом висококваліфікованого спеціаліста, адже він може стати хронічним. Спочатку ми проводимо діагностику. Зазвичай діагностика отиту може бути обмежена лише оглядом у лікаря і отоскопом. У складних випадках - призначають додаткові методики.

Зовнішній вушний отит. Методи лікування

При зовнішньому отиті, який часто називають гострий отит, проводиться як місцева терапія, так і загальна.

 • Місцева терапія
  Проводиться обробка вуха ліками та очищення його відсмоктувачем, за допомогою промивання.
 • Загальна терапія
  Проводиться за допомогою антибіотика і протизапальними засобами.

Середній вушний отит. Методи лікування

Найбільше значення при лікуванні середнього отиту виділяють функції слухової труби. Саме тому, у ніс протикають спеціальні судинозвужуючі засоби. Також для лікування середнього, або гострого отиту застосовуються антибіотики, протизапальні засоби (важливо, щоб вони були нестероїдними). Якщо тривалий час виникає гній, можуть зробити штучний прокол барабанної перетинки.

Лікування отиту в дітей

Зокрема, якщо у дитини виник гострий отит - лікування необхідно провести до кінця! Потрібно неухильно слідувати рекомендаціям лікаря, щоб запобігти виникненню хронічного отиту. Перш ніж лікувати отит у дитини в домашніх умовах, потрібно діагностувати усі можливі ускладнення. При лікуванні гнійного отиту застосовується місцева та загальна терапія. А це спеціальні краплі, ін'єкція антибіотиків. Після того, як зникнуть ознаки гострого отиту, потрібна консультація у ЛОРа, можливе спеціальне лазерне опромінення. Якщо ваша дитина перенесла гнійну форму захворювання потрібна реабілітація. Саме такі методи лікування допоможуть запобігти хронічному отиту.

Лікування отиту в дорослих

Причини виникнення отиту у дорослих можуть бути ідентичними, як і у дітей. Лікування запальних процесів вуха у МЦ “ВВ Клініка” проводиться індивідуально, з урахуванням особливостей пацієнта. Спершу лікар повинен провести діагностику, на базі отриманих даних проводиться антибіотикотерапія забрудника. Якщо форма отиту не гостра, лікар призначає спеціальні вушні краплі з антисептиком, постійне промивання вух та прочищення слухової труби від патологічних виділень.Якщо форма отиту гостра або хронічна - потрібне спеціальне лікування.

Дбайте про своє здоров’я, в іншому випадку у вас можуть виникнути ускладнення, які можуть призвести до неминучих наслідків.

Записуйтеся на попередню консультацію до висококваліфікованих фахівців із МЦ “ВВ Клініка” для лікування отиту в Києві.

Цены

Цена первичной консультации 445,00 грн