Конфіденційність

Збереження Ваших персональних даних є для нас пріоритетом. Збереження персональних даних забезпечується за допомогою фізичних, електронних і процедурних засобів захисту, які відповідають встановленим законодавством України вимогам. Заповнена форма онлайн-заявки буде передана по захищеному з’єднанню. Залишаючи свої заявки, Ви підтверджуєте та визнаєте, що прочитали викладене нижче угоду і умови обробки Ваших персональних даних, що вказуються Вами в полях онлайн-заявки, і висловлюєте згоду з такими умовами без застережень і обмежень.

Дана політика конфіденційності визначає як веб-сайт https://vvclinic.com.ua/, далі “Веб-сайт” збирає, використовує і захищає будь-яку інформацію про відвідувачів, далі “Користувачів” , під час користування веб-сайту і надання послуг, надалі “Послуги”.

Веб-сайт може періодично вносити зміни до політику конфіденційності. Всі зміни набирають чинності з моменту їх опублікування на даній сторінці Політики Конфіденційність на Веб-сайті.

Користувач повинен ознайомитися з Політикою Конфіденційності перед використанням Веб-сайту. Використовуючи Веб-сайт, Користувач приймає і погоджується зі змістом, викладеним у даній Політиці Конфіденційності. Якщо з якоїсь причини Користувач не згоден з вмістом даної Політики Конфіденційності, такий Користувач повинен негайно припинити використання Веб-сайту та отримання Послуг.

Ціни