Мережа МЦ "ВВ Клініка" у Києві

Ласкаво просимо до Медичного центру "ВВ Клініка" в Києві!

VV Clinic = V (vita) життя + V (valeo) здоров’я

Життя і здоров’я - це основні цінності, які колектив нашого центру ставить понад усе!

❤️ Чим ми можемо бути вам корисні? ❤️

 

Досвідчені лікарі з успішною практикою та адекватні ціни на послуги, цілодобовий онлайн-запис, відкриття лікарняних та робота у вечірні години й на вихідних на Правому та Лівому березі Києва, відгуки наших задоволених пацієнтів - це вибір на користь МЦ "ВВ Клініка" в Києві!

Сьогодні мережа МЦ "ВВ Клініка" (VV Clinic) - це сучасна медична клініка, яка здатна допомогти кожному пацієнтові. В одному місці ви можете отримати консультації різних фахівців, діагностичні обстеження, провести хірургічне лікування в межах хірургії «одного дня» - зранку операція, ввечері ви вже вдома; пройти ультразвукові обстеження всіх органів і здати необхідні лабораторні аналізи.

Відділення мережі МЦ "ВВ Клініка" на вул. В. Гетьмана, 1в (метро Шулявська) та вул. Урлівська, 8 (метро Позняки / Осокорки) активно співпрацюють зі страховими компаніями та надають широкий спектр послуг.

Профільні напрямки роботи наших медичних центрів на Шулявці та Позняках - це пластична хірургія та загальна медицина, яка представлена широким спектром послуг різних спеціалістів: гінекологія, отоларингологія, проктологія, хірургія, неврологія, кардіологія, дерматовенерологія, гастроентерологія, терапія, сімейна медицина, ультразвукові дослідження, відеогастроскопія і колоноскопія.

Серед найпопулярніших процедур  - блефаропластика, мамопластика, ліпосакція, септопластика, ринопластика та ін. Завдяки ювелірній роботі наших пластичних хірургів, пацієнти отримують чудові результати, переглянути деякі з яких можна в розділі До і Після.

⭐️ Чому кияни обирають МЦ "ВВ Клініка": ⭐️

 

☑️ Якісне обладнання. Клініка має сучасне моніторингове та діагностичне обладнання, зокрема найсучасніший УЗД апарат експертного класу, ендоскопічне обладнання Olympus та ін.
☑️ Адекватні ціни та широкий спектр послуг, оперативна діагностика та лікування.
☑️ Цілодобовий запис. Можливий онлайн-запис до лікарів цілодобово на сайті клініки.
☑️ Кращі лікарі. Ми зібрали надійну команду справді досвідчених лікарів!
☑️ Зручне розташування. Поблизу ст. метро Шулявська, Позняки/Осокорки, наземний транспорт та великі магістралі міста.

Сьогодні ми пишаємося своїм дружнім і професійним колективом, який очолює керівник клініки - лікар-анестезіолог вищої категорії Валерій Віталійович Яковчук.

Маючи багато років практичного досвіду, наші лікарі здатні допомогти усім, хто потребує якісної медичної допомоги!

Звертайтеся вже ☎ 067 462 95 35

Ціни