Ендоскопія

Ендоскопія в Києві — це сучасний метод інструментальної діагностики, що дозволяє досліджувати внутрішні органи і отримати зразки патологічних тканин без оперативного втручання.

Огляд проводиться за допомогою ендоскопа — тонкою довгою пластиковою трубкою, що оснащена на кінці відеокамерою. Зображення в камери надходить в режимі реального часу на екран монітора, що дає можливість фахівцеві провести дослідження, виявити патологію, при необхідності взяти зразок тканин для біопсії.

Ендоскопія в Києві (метро Шулявська, Позняки - Лівий берег)

Ця методика вважається найбільш інформативною в гастроентерології, дозволяє діагностувати багато хвороб стравоходу. Розрізняють декілька різновидів такої процедури:

  • гастроскопія — огляд шлунка і дванадцятипалої кишки, дозволяє виявити виразкові утворення, пухлини, джерела внутрішньої кровотечі, поліпи, кісти та інші проблеми;
  • колоноскопія — дослідження слизових оболонок товстої кишки і нижніх відділів шлунково-кишкового тракту;
  • фіброгастродуоденоскопія ФГДС — діагностика стану стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки.

Виконує дослідження лікар-гастроентеролог. Процедура робиться натщесерце, останній прийом їжі повинен бути за 8-10 годин до початку ендоскопії. При призначенні колоноскопії потрібне попереднє очищення кишечника за допомогою клізми або проносних препаратів.

Для комфорту пацієнта процедура може виконуватися під наркозом. В цілому ендоскопія, проведена досвідченим фахівцем, неприємна, але не хвороблива процедура.

Ендоскопії передує консультація гастроентеролога. Існують протипоказання для проведення дослідження:

  • загальний важкий стан хворого;
  • психічні захворювання;
  • наявність перешкод для введення ендоскопа (пухлин, деформація, гнійних утворень і т.д.).

За результатами процедури призначається лікування. Ендоскопія, виконана на сучасному обладнанні, доставляє мінімальний дискомфорт пацієнту. Завдяки її інформативності легше виявити гастрит, виразку, поліпи, грижі, кісти та інші новоутворення. Крім того, ендоскоп дає можливість видалити стороннє тіло або поліп, ввести лікарський препарат безпосередньо в пошкоджену зону, зупинити кровотечу.

Медичний центр VV Clinic пропонує пацієнтам пройти необхідне ендоскопічне обстеження за допомогою сучасного обладнання (відеоендоскопічна стійка Олімпус).

Відділення медичного центру "ВВ Клініка" знаходяться в місті Київ, недалеко від станції метро Шулявська та Позняки (Лівий берег). Тут крім ендоскопічної діагностики здійснюється прийом різних фахівців, функціональна, ультразвукова та лабораторна діагностика, пластична і судинна хірургія.

Записатися на консультацію можна через сайт клініки або по телефону. Персонал клініки відповість на всі питання про вартість, часу прийому лікарів і необхідності попередньої підготовки до тієї чи іншої процедури.

Ціни

Назва послуги Ціна, грн
Езофагогастродуоденоскопія 869,00
Колоноскопія 1 353,00