Сімейна медицина

Сімейна медицина — комплекс наукових і практичних заходів, які спрямовані на турботу про здоров’я пацієнта незалежно від характеру його захворювання, стану органів і систем організму.

Стисло: хто такий сімейний лікар?

 1. Сімейний лікар - це лікар загальної практики-сімейної медицини, який отримав спеціалізовану багатопрофільну підготовку.
 2. Для всєї родини - лікар може надавати первинну медико-санітарну допомогу членам родини будь-якого віку та статі.
 3. Багатопрофільність - в більшості випадків відвідування сімейного лікаря виключає необхідність візитів до вузьких спеціалістів, т.я. його професійна підготовка дозволяє грамотно діагностувати і лікувати широкий спектр захворювань.

Сімейний лікар у Києві - Солом'янський та Харківський район

Сімейна медицина – це комплекс заходів щодо надання первинної медичної допомоги в амбулаторному режимі.

Сімейний лікар на Шулявці, Позняках, Осокорках мережі медичних центрів «ВВ Клініка» відстежує загальний стан пацієнта, займається розробкою лікувальних, профілактичних та оздоровчих планів. Складає персональну програму з обстеження та лікування; після проходження пацієнтами додаткових досліджень, вивчає отримані результати та вносить необхідні коригування; здійснює координацію всього процесу лікування та визначає пріоритетні напрямки. Суть цього фахівця у комплексному підході до будь-якого пацієнта.

У яких випадках звертаються до сімейного лікаря

Сімейний лікар при зверненні до нього пацієнта дає рекомендації та консультує з питань профілактичних оглядів, діагностування та терапії різних захворювань. До його обов'язків входить:

 • спостерігати за загальним здоров'ям хворого;
 • проводити профілактичні заходи та лікування хвороб серця та судин;
 • діагностувати та лікувати патології дихальної системи;
 • надавати допомогу в лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту;
 • координувати призначення лікарів вузьких спеціальностей;
 • коригувати призначення та контролювати процес лікування до повного одужання.

Головні переваги сімейного лікаря

Мережа МЦ «ВВ Клініка» відома багатьом мешканцям української столиці, у т.ч.і як провідна приватна клініка сімейної медицини, яка має безліч переваг:

 • Комплексний та персональний підхід до кожного пацієнта при оцінці його загального здоров'я та в лікуванні;
 • Прийняття правильних рішень. Наші спеціалісти вчасно та з максимальною точністю поставлять діагноз і призначать правильне лікування будь-якого захворювання;
 • Надання невідкладної допомоги. При необхідності пацієнта направлять до стаціонару для хірургічного втручання, що проводиться в обладнаних операційних, та відновлення після операції;
 • Необхідне обладнання. У клініці встановлено обладнання від відомих та перевірених часом виробників медичних приладів, апаратів та іншої техніки, що використовується для обстеження, діагностування та терапії.

Сімейний лікар у МЦ «ВВ Клініка» у Києві

Сімейні лікарі медичного центру здатні діагностувати будь-яке захворювання з високою точністю, оскільки використовують у своїй роботі передові технології, інноваційні методи та необхідну медичну техніку.

У клініці можна пройти повне обстеження, на яке пацієнт витрачає близько 45 хвилин. За цей час визначаються головні показники та маркери найпоширеніших патологій.

Сімейний лікар на Шулявці, Позняках, Осокорках (Солом'янський та Харківський район Києва) мережі МЦ «ВВ Клініка» проводить всебічний огляд, призначає аналізи крові та сечі, дослідження на визначення рівня цукру, спрямовує на ЕКГ . Отримані результати він ретельно вивчає та виявляє ризики виникнення захворювань серця та судин, онкології, діабету.

Якщо знадобиться, лікар відправить пацієнта на додаткові обстеження: ендоскопію, УЗД, рентген, здачу крові на біохімію, для визначення окремих маркерів на онко-, кардіо- та інших показників.

Консультації сімейного лікаря та профілактичні заходи

У деяких випадках пацієнт не потребує будь-якого специфічного лікування. Але за визначенням маркерів сімейний лікар впевнено може спрогнозувати ризик виникнення того чи іншого небезпечного чи тяжкого захворювання у майбутньому конкретного пацієнта. Тому спеціаліст проводить профілактичні заходи, які допоможуть знизити подібні ризики.

Для цього сімейний лікар на Шулявці, Позняках, Осокорках мережі МЦ «ВВ Клініка» коригує спосіб життя пацієнта, встановлює обсяг фізичних навантажень, становить раціон дієтичного харчування, іноді використовує медикаментозні способи, щоб запобігти розвитку патології. І за всіма цими процесами він веде спостереження та ретельно контролює їх виконання.

Комплексна терапія

Багато захворювань не вимагає регулярного спостереження з боку вузькопрофільного фахівця, тому сімейний лікар здійснює контроль за лікуванням та стежить за станом загального здоров'я пацієнта. Він також складає план обстеження і постійно спостерігає за всіма необхідними показниками.

За наявності у пацієнта кількох патологій сімейний лікар проводить координацію досліджень та терапії, вибираючи найефективніші способи лікування для даного конкретного випадку.

Лікування захворювань

На підставі власного огляду, результатів аналізів та інструментальних обстежень, які проводяться безпосередньо в самій клініці сімейної медицини в Києві, сімейний лікар діагностує захворювання та призначає лікування.

До нього може звернутися людина з будь-якою патологією та будь-якою хворобою, будь-то порушення в ЛОР органах, серцево-судинній, нервовій системі, травма та багато іншого. У МЦ «ВВ Клініка» працюють лікарі, які мають універсальні знання та вузькопрофільні фахівці, на консультацію до яких може направити сімейний лікар.

В Україні поступово приходять до усвідомлення того, що багато захворювань можна лікувати амбулаторно, і це значно економічніше та продуктивніше.

Сімейний лікар у Києві (Солом'янський та Харківський район) мережі МЦ «ВВ Клініка» – це універсальний спеціаліст, який починає лікування пацієнта та веде його до повного одужання. Призначення, що видаються різними вузькопрофільними лікарями, зазвичай роз'єднані, а іноді й суперечать один одному. Сам хворий не може розібратися в них, тому саме сімейний лікар поєднує всі призначення, спостерігає за поточним станом пацієнта, розробляє індивідуальний план лікування та стежить за його виконанням.

Ціни

Ціна первинної консультації 498,00 грн
Ціна повторної консультації 398,00 грн