Офтальмологія в МЦ "ВВ Клініка" (Київ)

Офтальмологія - це медичний напрямок, який вивчає будову і особливості зорового органу, його хвороби, методи лікування і профілактичні засоби щодо запобігання захворювань.

Хороший офтальмолог у Києві завжди користується підвищеним попитом! Адже зір дозволяє людині отримувати до 80% інформаційних даних про навколишнє середовище. При виникненні навіть і малозначних проблем у цьому органі з'являється дискомфорт і погіршується якість життя.

У  медичному центрі «ВВ Клініка» (Київ, Шулявка) працюють висококваліфіковані лікарі-офтальмологи, які допомагають пацієнтам повернути зір, попередньо провівши грамотне діагностування та призначивши відповідний спосіб лікування.

Коли необхідно звернутися до офтальмолога в Києві?

Необхідність відвідування лікаря виникає в наступних випадках:

1. Підтверджені захворювання органів зору. Люди, в яких діагностовано будь-яке захворювання очей або відхилення від норми в органах зору, повинні регулярно відвідувати офтальмолога, щоб запобігти появі ускладнень і виникнення рецидивів.

2. Хронічні хвороби. Деякі захворювання, наявні в організмі людини, можуть стати причиною порушення нормальної роботи зорового органу. До них належать діабет, атеросклероз, регулярні стрибки артеріального тиску, хвороби нирок і багато інших.

3. Вагітність або планування зачаття. При виношуванні дитини жіночий організм перебудовується, в ньому відбуваються суттєві зміни, які впливають на роботу всіх органів, тому майбутня мама повинна відвідувати окуліста 2-3 рази за період вагітності.

4. Травмуючі пошкодження. Будь-яка, навіть невелика травма очей, голови, шиї може стати причиною виникнення патологій в органах зору: глаукома, розвиток запального процесу, порушення в роботі зорового нерва тощо.

5. Вік старше 45 років. При досягненні цього віку кожна людина повинна щорічно звертатися до офтальмолога для огляду.

Щоб не втратити гостроту сприйняття навколишнього світу та зберегти зір, при будь-якій проблемі з очима слід негайно звернутися до офтальмолога.

Лікування у лікаря-офтальмолога

Відгуки киян свідчать, що в медичному центрі «ВВ Клініка» (Шулявка) фахівці якісно проводять діагностику, застосовують передові методи лікування травм і захворювань зорового органу.

Особлива увага приділяється пацієнтам-діабетикам, для яких офтальмолог розробляє і встановлює персональний лікувальний план, супроводжуючи їх протягом усього курсу лікування.

Щоб скорегувати зір, лікарі клініки застосовують як традиційні способи у вигляді окулярів і контактних лінз, так і передові розробки в галузі офтальмології. При виборі методики коригування враховується вік і стать пацієнта, його професійна діяльність, особливості патології зорового органу, загальний стан організму та багато іншого.

Для лікування халязіону, що являє собою хронічне запалення хряща повік у вигляді ущільнення, лікарі клініки використовують консервативні способи. Пацієнту призначають мазі, краплі, ін'єкції безпосередньо в саме утворення, терапію з використанням УВЧ, масаж повік. При необхідності проводиться хірургічне втручання з видалення халязіону.

Крім цього, офтальмологи медичного центру «ВВ Клініка» на Шулявці консервативно лікують глаукому, патології сітківки й рогової оболонки очей.

Симптоми захворювань органів зору

До ознак виникнення того чи іншого захворювання зорового апарату відносяться:

 • рясне сльозовиділення;
 • больові відчуття в очах або біля них;
 • почервонілі і набряклі повіки;
 • погіршення гостроти зору;
 • викривлене бачення навколишнього;
 • зміна контрастності;
 • боязнь світла;
 • почервоніння очного яблука;
 • поява темних плям перед очима;
 • випадання вій;
 • сухість, свербіж, печіння в очах.

Офтальмологи клініки в відділенні на метро Шулявська в Києві розкажуть пацієнту про комп'ютерний зоровий синдром і чому він виникає, а також про профілактичні заходи щодо його запобігання. Спеціаліст підкаже, як потрібно працювати за комп'ютером, щоб не втратити гостроту зору.

Сьогодні в МЦ «ВВ Клініка» надають допомогу при безлічі захворювань зорового органу. Таких як: катаракта, глаукома, патології рогівки, короткозорість і далекозорість, всі різновиди кон'юнктивіту, внутріочні запалення (увеїт), нададуть допомогу після нанесеної травми очей та ін.

Діагностика

Офтальмолог клініки у Києві в процесі першого відвідування вислуховує скарги пацієнта, візуально оглядає орган зору. Іноді цього буває достатньо для постановки діагнозу й вибору методики лікування.

В інших випадках проводиться ретельна діагностика, в яку входить:

 • візометрія. Визначається гострота зору;
 • тонометрія. Вимірюється тиск всередині ока;
 • офтальмоскопія. Оглядається дно очей;
 • біомікроскопія. За допомогою спеціальної лампи та збільшувального приладу оглядається передня частина очей;
 • консультування за призначенням лікування або коригування зору.

Крім цього, лікар може призначити проходження лабораторних аналізів, дослідження за допомогою спеціальних приладів та інструментів, а також відправити пацієнта на консультацію до інших спеціалістів.

Діагностування з використанням інструментальної техніки в МЦ «ВВ Клініка» в Києві:

 • Офтальмоскопія. Дослідження сітчастої й судинної оболонок, зорового нерва і виявлення їх патологій.
 • Рефрактометрія. Визначається сила заломлення світлових променів оптичною системою ока (рефракція).
 • Тонометрія. Вимірюється тиск всередині очей.
 • Візометрія. З'ясовується, наскільки погіршилася гострота зору.
 • Біомікроскопія. Виявляються захворювання повік, роговий, райдужної і зовнішньої, білкову (склери) оболонок, кришталика.

На підставі отриманої інформації після проведення всіх обстежень офтальмолог ставить остаточний діагноз, складає лікувальний план і визначає тривалість курсу лікування. Після завершення цього курсу пацієнту необхідно повторно відвідати лікаря, щоб проконтролювати результати проведеної терапії.

Найбільш часті питання та відповіді на них

1. Як не втратити гостроту зору?

Необхідно регулярно проходити профілактичний огляд у офтальмолога, що допоможе вчасно виявити патологію і почати лікування. Якщо пацієнт не досяг 40-річного віку і у нього відсутні скарги, то відвідувати окуліста рекомендується 1 раз на рік. Після 40 років слід проходити огляд 2 рази на рік.

2. Якими методами коригується зір?

Вибір оптимального способу корекції здійснюється офтальмологом з урахуванням віку й статі пацієнта, тяжкості та особливостей патології зорового органу. В основному застосовуються окуляри, лінзи, коригування за допомогою лазерної апаратури, хірургічна операція.

3. Яке обладнання використовується для перевірки зору?

Найбільш високоточним та інноваційним способом дослідження гостроти зору є оптична когерентна томографія. З її допомогою також проводиться діагностування й виявлення патологій.

4. Як здійснюється огляд фахівцем?

Офтальмолог розпитує пацієнта про те, що його турбує, коли з'явилися ті чи інші ознаки захворювання, про спосіб життя й професії, з'ясовує, чи немає в рідні тих, хто вже має патології зору. Потім лікар візуально оглядає очі, при необхідності призначає інструментальне діагностування і тільки на підставі всіх отриманих даних - оптимальний спосіб лікування.

Більш детальну інформацію про роботу офтальмологів медичного центру «ВВ Клініка», відгуки пацієнтів і ціни, можна дізнатися на офіційному сайті або по телефону.

Ціни

Ціна первинної консультації 556,00 грн
Ціна повторної консультації 444,00 грн