гінеколог у києві фото

Гінекологія в Києві: як вибрати хорошого гінеколога?

Сучасна медицина, в тому числі і гінекологія, має новітні методики з діагностики захворювань, причому на початкових стадіях, та ефективні способи терапії.

У МЦ «ВВ Клініка» (Київ) працюють висококваліфіковані гінекологи на метро Шулявка, Позняки, що пропонують послуги з профілактики та здійснюють хірургічне втручання, після якого пацієнтка може одразу вирушити додому, а також застосовують консервативні методи лікування.

Коли жінці необхідна консультація гінеколога у Києві

Відвідування жіночого лікаря передбачає:

1. Профілактичний огляд. За наявності будь-яких захворювань "жіночих" органів слід відвідувати фахівця не менше двох разів на рік. Навіть за відсутності патологій чи їхніх ознак рекомендується проходити огляд раз на рік. Регулярне спостереження у гінеколога в Києві дозволить діагностувати захворювання на ранній стадії та вчасно розпочати лікування.

2. Діагностика та терапія. При виникненні будь-якої, навіть незначної ознаки, що вказує на гінекологічне захворювання, необхідно негайно звернутися до лікаря. Чим раніше лікар поставить діагноз і виявить патологію, тим ефективнішим буде її усунення.

3. Підготовка, планування вагітності та подальше спостереження. Виношування та народження здорового малюка багато в чому залежить від всебічної підготовки жінки до зачаття. Лікар гінеколог на метро Шулявська, Позняки допоможе майбутній мамі у плануванні вагітності, її діагностуванні та спостереженні в подальшому. У його функції входить регулярний огляд вагітної, своєчасне виявлення, усунення або запобігання можливим проблемам або ускладненням. Спостереження у професійного лікаря з великим досвідом дозволить жінці бути впевненою в тому, що здоров'я її та малюка перебуває під надійним захистом. Необхідно також пам'ятати, що в період планування та вагітності необхідна консультація ендокринолога.

4. Визначення причин безплідності. Якщо за бажання зачати дитину та повноцінного статевого життя у жінки не настає вагітність, то зазвичай гінеколог у Києві направляє на обстеження обох партнерів. На підставі результатів обстеження та власного огляду лікар встановлює діагноз і починає лікування.

5. Коригування змін, що відбуваються в організмі жінки з віком. Настання менопаузи супроводжується перебудовою гормонального фону, що призводить до певних проблем у жіночому здоров'ї. Консультація жіночого лікаря у цей період просто необхідна, оскільки призначення певної терапії допоможе зняти симптоми, що спричинюють дискомфорт. Слід також відвідати ендокринолога.

6. Діагностування змін гормонального фону та призначення терапії. Оскільки ендокринна система та "жіночі" органи в організмі перебувають у тісному взаємозв'язку, то найменше порушення гормонального фону призводить до виникнення проблем зі здоров'ям. Тому гінеколог на метро Позняки, Шулявка направляє жінку до ендокринолога і спільно з ним виявляє патологію та призначає лікування.

Ознаки гінекологічних захворювань

Як показує практика, жінка найчастіше відразу розуміє, що потрібно записатися на прийом до лікаря, оскільки симптоми захворювань статевих органів мають свою специфіку та своєрідність.

Ознаки, що вказують на розвиток гінекологічних патологій:

  • кровотеча;
  • виділення з неприємним запахом;
  • сильний біль під час менструації;
  • неконтрольоване сечовипускання;
  • болючі відчуття в нижній частині живота;
  • збій у менструальному циклі;
  • дискомфортні відчуття у піхві;
  • болі під час статевого акту та після нього;
  • новоутворення на органах статевої сфери тощо.

Консультація гінеколога в Києві необхідна і за відсутності порушень, оскільки багато хвороб на початковій стадії протікають безсимптомно.

Хороший гінеколог у Києві - відгуки про МЦ «ВВ Клініка»

Співробітники центру мають великий практичний досвід, у своїй роботі використовують лише передові методи діагностування та способи лікування, сучасний та якісний інструментарій, регулярно підвищують свій рівень кваліфікації.

Відгуки свідчать, що в клініці діє принцип суворої конфіденційності, персонал ставиться до пацієнтів ввічливо та уважно, гінеколог на метро Позняки, Шулявська за необхідності направляє пацієнток на консультацію до вузьких фахівців. Кожен лікар успішно діагностує захворювання жіночої статевої сфери, призначає результативну терапію із застосуванням усіх методів, що є в сучасній гінекології.

Докладніше див. гінекологія в Києві ціни

Ціни