Блефаропластика: знижки влітку 2022 року

Бажаєте поглянути на світ своїми "оновленими", красивими очима?!

Влітку 2022 року саме час скористатися чудовою пропозицією від МЦ "ВВ Клініка" в Києві, та зробити верхню блефаропластику за суперціною від 15 тис. гривень, а нижню – від 17 тис. гривень. Адже за поточним курсом ця сума становить менше 500 євро!

Що таке пластика повік або блефаропластика?

Блефаропластика – це комплексна та безболісна естетична операція, спрямована на корекцію повік та прилеглої області шляхом видалення надлишкової шкіри, прошарків жирової тканини, а також завдяки підтяжці м'язів. Таке оперативне втручання дозволяє зробити очі візуально більшими. Найчастіше процедуру проводять для омолодження зовнішнього вигляду.

Пластика повік – проста і складна операція одночасно, тому що має багато нюансів, що впливають на кінцевий результат.

Які види блефаропластики бувають?

Тільки лікар ухвалює рішення про те, яку саме блефаропластику обрати в кожному окремому випадку. Розрізняють такі види втручання:

  • пластика верхніх повік (усунення обвислої шкіри, досягається ліфтинг ефект, проводиться корекція «азійських очей» робиться розріз на ділянці, яка ховається в природній складці);
  • пластика нижніх повік (усунення в’ялості шкіри, темних кіл, «мішків», розріз робиться по лінії вій);
  • кругова пластика (спеціаліст працює з верхніми та нижніми повіками, досягається максимально цілісний результат).

Існує лазерна, ін’єкційна (найдешевша) та хірургічна блефаропластика. Процедури відрізняються:

  • тривалістю (на ін’єкційну потрібно пів години, на інші – 40-60 хвилин);
  • результативністю (уколи лише маскують «мішки» під очима, лазер поліпшує якість шкіри і тільки хірургія видаляє грижі, нависання);
  • видимістю (після уколів можливі гематоми, нерівності, після лазеру – опік, після хірургії – рубець на природних складках шкіри);
  • стійкістю ефекту (ін’єкції потрібно повторювати кожні 6-9 місяців, лазера вистачає на 10 років, хірургії на 5-10 років).

Крім того, при уколах можлива алергія на препарати, при хірургічному втручанні немає алергічних реакцій. Після лазерної блефаропластики потрібно постійно користуватися сонцезахисними засобами. Для знеболення кожної процедури достатньо місцевої анестезії, але іноді при використанні лазера та оперативному втручанні рекомендують наркоз.

Реабілітація після проведення блефаропластики пластичними хірургами МЦ "ВВ Клініка" в Києві йде дуже швидко. Найскоріше проходить відновлення після ін’єкцій (3-5 днів) і вже можна побачити кінцевий результат. Після операції треба трохи більше часу на реабілітацію (7-10 днів) а кінцевий результат, як і після лазеру, виявляється через місяць.

Як проходить операція блефаропластики?

Спочатку обов’язково необхідна консультація спеціаліста, для визначення показань до операції, виявлення протипоказань, оцінки об’єму і складності роботи.

Лікар призначає низку аналізів, щоб запобігти виникненню ускладнень під час оперативного втручання (загальний аналіз крові, інфекційна панель, коагулограма тощо).

Середня тривалість пластики верхнього повіка триває 40 хвилин, нижнього – 1 година. Після операції пацієнта відпускають додому через 2-4 години в залежності від використаної анестезії.

На 5-7 день реабілітації треба звернутися до лікаря для зняття швів. Повне зникнення набряків і синців відбудеться приблизно через два тижні.

Записатися на безкоштовну консультацію до пластичного хірурга?

 

Ціни