Повернути молодість за 40 хвилин

Повернути молодість за 40 хвилин

Вік обчислюється душевними шрамами, написала відома у всьому світі письменниця Клариса Естес. Так, всі ми прагнемо до щастя і хочемо переживати якомога більше радості, однак у кожного є досвід втрат, розчарування і болю. Життя складається з різних моментів, і всі вони безцінні, також, як і наші очі, які відображають весь життєвий шлях. Зазвичай до 35 років погляд змінюється стає більш втомленим і згаслим. Досвід, переживання, швидкий темп життя сприяють появі нависають верхніх і нижніх повік, зморшок і складочок на століттях, опущення куточків очей.

Перестало радувати відображення в дзеркалі? Немає бажання посміхатися, жвавості і блиску в очах? Світ, події в житті дзеркалять згаслий внутрішній стан?

Ех молодість – пора легкості, свіжості і відкритості, проноситься десь в пам’яті.

Не варто сумувати за своїм живим поглядом, каже сертифікований пластичний хірург Володимир Петрович Стрішенець, який проходив стажування в кращих клініках США, має багаторічний практичний і науковий досвід роботи в Україні і США і є визнаним експертом у проведенні реконструктивних, естетичних і пластичних операцій.

За його досвіду, ці незначні недоліки, створені часом, можна дуже легко виправити.

Справа в тому, що з віком повіки під дією земного тяжіння і порушення структури тканин розтягуються, а м’язи, що підтримують їх тонус і пружність, слабшають. В результаті зайвий жир може накопичитися над і під століттями, що призводить до провисання брів, опускання верхньої повіки і утворення «мішків» під очима.

Крім того, що це додає вік, обвисла шкіра може створити ще одну неприємність – зменшити діапазон бокового зору, особливо його верхню і зовнішню.

Як же повернути молодість шкірі навколо очей? з надією в голосі звучить питання до професіонала.

Володимир Петрович розповів про унікальну процедуру блефаропластику – це безболісна естетична корекція, яка відновлює анатомію і зовнішній вигляд століття, і в залежності від стану може включати роботу з зайвою шкірою, м’язами і жиром. Спочатку пацієнт проходить діагностику і за допомогою комп’ютерного моделювання візуально дивляться на свої майбутні зміни, а також визначається вид операції та робиться передопераційна розмітка.

Під час верхньої блефаропластики видаляється надлишкова шкірна складка з верхньої повіки, а також жирові грижі, які випинаються по верхньому краю очного яблука. Нижня блефаропластика застосовується для пацієнтів, які скаржаться на «мішки» під очима. Досить часто є необхідність в кругової блефаропластиці, коли відразу коригується і верхню і нижню повіку.

Як підготуватися і як робиться операція?

Операція проходить під місцевою анестезією, тому є абсолютно безболісною. Попередньо лікар дає заспокійливий препарат, який прибирає занепокоєння і хвилювання, і далі досвідчений пластичний хірург виконує операцію від 40 хвилин до 2-х годин, прибираючи надлишки шкіри, жиру і м’язів, накладає косметичний шов медичними нитками і через 5-10 днів доктор їх знімає . Після операції пацієнт перебуває близько 2-х годин (thecasinoapps.com) під чуйним наглядом медичного персоналу, переконавшись, що все в порядку, пацієнт повертається додому. Відновлення відбувається протягом 1-3 тижнів, в цей період можуть з’являтися невеликі синці і припухлість м’яких тканин.

Ось і все, ваші очі повертаються до нового життя, дивлячись на світ широко відкритими живим поглядом. Хочеться посміхатися не тільки своєму відображенню, але і всім оточуючим. Сміливіше … Досить підводити очі і сумувати. ) Час оновлюватися разом з МЦ «ВВ Клініка». Вже сьогодні ви можете пройти безкоштовну консультацію і отримати персональні рекомендації професійного лікаря.

Ціни