пересадка волосся fue київ фото

FUE пересадка волосся в Києві: трансплантація методом FUE

Упродовж багатьох років випадіння волосся було проблемою, з якою лишалося тільки змиритися. Сьогодні все змінилося: відновити втрачене волосся можна за допомогою трансплантації. Однією з найбільш ефективних технік їхнього відновлення є пересадка волосся за методикою FUE у МЦ "ВВ Клініка" в Києві.

Методика FUE при трансплантації волосся: переваги

Трансплантація волосся методом FUE - це безшовний спосіб пересадки, який допомагає запобігти втраті волосся в майбутньому. У цієї передової методики є чимало переваг:

 • Відносно короткий період реабілітації.
 • Відсутність необхідності накладати шви, а значить, не буде і рубців.
 • Можливість брати донорське волосся з будь-яких ділянок шкірного покриву.
 • Мінімальний ризик виникнення ускладнень після операції.
 • Довічна гарантія щодо повторного облисіння обробленої зони.
 • Мінімальне травмування донорської ділянки шкіри.
 • Відмінна приживлюваність волосків навіть на рубцевій тканині.
 • Можливість застосування методики FUE для відновлення брів, бороди.

Ще одним плюсом є натуральний результат: пересаджене волосся нічим не відрізняється від природнього!

Відгуки свідчать, що під час операції з пересадки волосся FUE у пацієнтів не виникають такі побічні ефекти, як кровотеча або оніміння, а після неї людина не відчуває болю.

Як проходить підготовка до трансплантації волосся FUE

Як і будь-яке втручання, трансплантація волосся методом FUE в Києві вимагає спеціальної підготовки. Щоб операція пройшла успішно, пацієнтові необхідно:

 1. Здати аналізи сечі, крові (на гепатит всіх видів, сифіліс, ВІЛ-інфекцію), а також коагулограму. При потребі лікар мережі МЦ "ВВ Клініка" на Шулявці або Позняках може призначити також інші дослідження. У жінок причин алопеції (облисіння) набагато більше, ніж у чоловіків, тоє їм зазвичай призначається більша кількість аналізів.
 2. За дві доби до процедури відмовитися від вживання алкогольних напоїв і кави.
 3. За тиждень припинити прийом медикаментів, що погіршують згортання крові (наприклад, аспірину), і протизапальних препаратів.
 4. За два тижні до пересадки волосся перестати приймати препарати від облисіння, якщо вони були призначені.

Донорське волосся для трансплантації за методом ФУЕ, яка проводиться в мережі київських медичних центрів «ВВ Клініка» (Київ - Шулявка, Позняки / Осокорки), береться з різних зон. Це може бути потилична частина, груди, плечі, гомілки, спина, борода, підборіддя. Операцію проводять хірурги найвищої кваліфікації, які використовують у своїй роботі сучасне обладнання та інструментарій.

Реабілітаційний період: відгуки про пересадку волосся ФУЕ

Після трансплантації волосся в Києві методом FUE на оброблену ділянку накладають пов'язку. Пацієнт може зняти її не раніше, ніж через 2-3 дні. Потім необхідно вимити голову. Це бажано зробити в тій клініці, де проводилася операція: лікар дасть консультацію щодо правильного догляду за волоссям.

Протягом 7 днів після втручання скоринки, що утворилися в місцях проколів, будуть поступово відпадати. Зростання волосків з донорських фолікул, згідно з відгуками пацієнтів, починається приблизно через 2-3 місяці. Повністю результат трансплантації волосся проявиться через 8-12 місяців.

Детальніше про ціни на пересадку волосся методом FUE в Києві

Ціни