Вакцинація від грипу фото

Вакцинація від грипу: ціна в Києві 2021 року

Грип є інфекційним захворюванням, яке заразно і досить швидко поширюється серед людей, зумовлюючи епідемії. Його збудники - це віруси, а симптоми схожі з ГРЗ і ГРВІ, тому діагноз повинен бути поставлений тільки лікарем.

Більшість людей хворіють по кілька днів, але нерідко хвороба протікає важко і може стати причиною летального результату. Грип провокує загострення хронічних захворювань і призводить до серйозних ускладнень різних органів. Це може бути пневмонія (є найчастішою причиною, що спричинює смерть пацієнта), отит, міокардит, риніт, набряк легенів, невралгія, менінгіт та ін.

Щоб запобігти сезонній епідемій й захистити людей від захворювання, в Україні проводиться профілактика грипу, головною її складовою є щеплення.

Сезонна вакцинація від грипу (Київ, 2021-2022 рр. ДжіСі Флю)

МЦ «ВВ Клініка» (Шулявка, Позняки) пропонує пройти вакцинацію від грипу з використанням якісних, надійних і перевірених препаратів ДжіСі Флю / GC FLU та Ваксигрип. Вони вирізняються чудовою профілактичною дією, створюючи імунний захист від вірусної інфекції та захищаючи людину від грипу в сезон епідемії.

Всесвітня організація охорони здоров'я та CDC (США) рекомендують використовувати в сезоні 2021-2022 рр. наступні вакцини:

 • ДжіСі Флю. Рідка форма вакцини від грипу, яка вводиться внутрішньом'язово;
 • Ваксигрип. Випускається французьким виробником.

Саме ці препарати для вакцинації від вірусної інфекції використовуються в мережі МЦ «ВВ Клініка» в Києві.

Як здійснюється запис на вакцинацію від грипу

Зараз у клініці формуються списки тих, хто хоче пройти вакцинацію. Для того, щоб потрапити в список очікування, людина має заповнити спеціальну форму, розміщену на офіційному сайті клініки або зателефонувати в контакт-центр.

Щойно у клініці з'являється потрібна вакцина, передбачена для профілактики грипу в 2021-2022 рр., з клієнтом зв'язується адміністратор і запрошує на щеплення в першу чергу.

Підготовка до процедури вакцинації від грипу

Особливої підготовки до вакцинації не потрібно, тому:

 • Відсутні обмеження в раціоні харчування;
 • Немає заборони на проведення медичних процедур;
 • Не потрібно здавати аналізи і проходити обстеження;
 • При загостренні хронічного захворювання можна прийняти вакцину через день після того, як зникнуть симптоми;
 • Дозволене щеплення препаратами ДжіСі Флю і Ваксигрип з іншими вакцинами одночасно;
 • Можна поєднувати Ваксигрип з вакциною від коронавируса;
 • Дозволено вакцинувати дітей від півроку.

Як проходить процедура вакцинації від грипу

Перед щепленням пацієнт повинен дати згоду на вакцинацію в письмовому вигляді. Потім він проходить огляд у лікаря, який опитує клієнта і вимірює температуру тіла. Далі в передпліччя вводиться необхідний для щеплення препарат, після чого видається персональний паспорт вакцинації за міжнародними стандартами.

Формування імунітету починається через 2 тижні після щеплення, захищаючи людину від грипу протягом 6-12 місяців.

Що відбувається після вакцинації від грипу

У деяких пацієнтів після щеплення може виникнути певна реакція:

 • Місцева. У 10% людей спостерігаються такі прояви: місце уколу може почервоніти і злегка опухнути, проходить через 1-5 днів.
 • Загальна. Протягом 3 днів після щеплення може підвищитися температура тіла, якщо вона буде понад 38 градусів, потрібно прийняти жарознижувальні засоби.

При виникненні інших проявів слід відвідати МЦ «ВВ Клініка» або звернутися до свого лікуючого терапевта.

Після вакцинації від грипу можна вести звичний спосіб життя, позаяк обмежень ніяких немає. Єдине, не слід розтирати місце уколу рушником після прийняття душу або ванни.

Ціни на вакцинацію від грипу в Києві

Вартість вакцинації препаратом ДжіСі Флю / GC FLU становить 700 гривень, а препаратом Ваксигрип - 750 грн. У вартість входить огляд лікаря та власне вакцинація. Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном клініки!

Ціни