Гінекологія в Києві під час воєнного стану

За даними деяких досліджень, близько 60% жінок у віці від 15 до 49 років страждають від різних гінекологічних відхилень. І попри воєнний час, на жаль, такі патології нікуди не зникають. Якщо у жінки виникають проблеми з менструальним циклом, відчуваються сильні болі в животі або потрібні якісні протизаплідні засоби — це означає що настав час звернутися до лікаря-гінеколога. Саме гінекологія в Києві допоможе професійно вирішити будь-які проблеми, пов’язані з «жіночим» здоров’ям.

Спеціалісти МЦ "ВВ Клініка" в Києві на метро Шулявська допоможуть з діагностикою гінекологічних захворювань та зроблять все, щоб зберегти «жіноче» здоров’я. У відгуках зазначається, що наша гінекологія в Києві — це місце, де можна отримати кваліфікований огляд, швидке, професійне та індивідуальне розв'язання «жіночих» проблем, а також консультації від спеціалістів при підозрах на онкологію та проблемах з гормональним фоном. Саме у лікарів МЦ "ВВ Клініка" можна визначити точний діагноз та отримати необхідні рекомендації для подальшого лікування.

Як показує практика, більшість гінекологічних захворювань не мають ніяких симптомів. Саме тому, потрібно регулярно відвідувати гінеколога для того, щоб виявляти всі патології на ранніх стадіях. Тому, кожна жінка повинна систематично відвідувати лікаря-гінеколога, хоча б раз на рік.

Технології сьогодення у сфері гінекології просто вражають. Тепер більшість захворювань можна виявити на початкових стадіях та отримати високоякісне лікування. Сьогодні гінекологія в МЦ "ВВ Клініка" надає послуги з профілактики різних патологій, а також проводить медикаментозне лікування та операції після яких, пацієнти в змозі піти додому.

Хвороби, які лікує гінекологія в Києві:

Висококваліфіковані спеціалісти медичних установ зможуть допомогти при наступних проблемах:

 • хвороби шийки матки;
 • не онкологічної неоплазми;
 • хвороби, що передаються статевим шляхом;
 • розлади з внутрішньою слизовою оболонкою тіла матки;
 • запальні процеси, які перебігають в гострих та хронічних форм;
 • збої в організмі пов’язані з клімаксом;

Гінекологія в Києві допоможе провести ретельне обстеження організму, виявить точні проблеми та складе індивідуальний план терапії. Докладніше див. поточний графік прийому лікарів, у т.ч. гінекологів у Києві, під час воєнного стану.

Основні послуги, які надаються в клініці:

 • Огляд профілактичного характеру;
 • Діагностика гінекологічних хвороб;
 • Лікування з використанням радіохвильових технологій;
 • Терапія без потреби знаходження в стаціонарі;
 • Допомога з плануванням зачаття та детальна діагностика вагітності;
 • Діагностування підстав безпліддя та його терапія.

Чому кияни звертаються саме до гінекологів МЦ "ВВ Клініка" в Києві?

Кожен спеціаліст клініки є висококваліфікованим професіоналом своєї справи з великим досвідом роботи. В медичному центрі застосовується лише сучасне обладнання та ефективні методи терапії.

Наші гінекологи поважають кожну свою пацієнтку та додержується всіх правил конфіденційності та медичної таємниці. Для кожного клієнта використовується одноразові інструменти та найсучасніші технології.

Кожен відвідувач отримує персональний підхід з можливим залученням інших спеціалістів, таких як ендокринолог, мамолог, хірург та інші, з метою виявлення всіх можливих проблем з організмом. Лікарі медичного центру успішно ставлять діагнози та підбираються оптимальну терапію для якомога швидшого одужання.

Див. також: Як вибрати хорошого гінеколога?

 

Ціни